В Україні виробляють низькоякісну курятину

фото: agronews.com

В ЄС розкритикували курятину, яка випускається на птахофабриці, що під Вінницею. Належить вона другу українського президента Юрію Косюку. Вона регулярно забруднює навколишнє середовище, через що місцевим жителям доводиться продавати будинки за безцінь і покидати рідні місця, але нікому до цього діла немає.

Перед законом у нашій країні, звичайно, всі рівні, але як показує практика — деякі рівніші за інших. Інакше як пояснити те, що після того, як якість продукції фахівець Дослідницького фонду для багатонаціональних підприємств Вінсент Кизебринк визнав дуже поганим, підприємство продовжує отримувати державні дотації?

Тільки 15-го серпня, буквально кілька тижнів тому, з державного бюджету, який наповнюється з кишень простих українців, на підтримку ТОВ «Вінницька птахофабрика» було виділено 187 млн. гривень дотацій.

Нікому за кордоном не було б діла, якщо б не Євроасоціація, завдяки якій неконкурентоспроможна курятина поставляється з України на полиці європейських магазинів. Сумарно 27 тисяч тон м’яса було імпортовано в ЄС у минулому році.

Сказати, що місцеві фермери незадоволені — нічого не сказати, адже там невиконання стандартів карається серйозними штрафами, в той час, як у нас, мабуть, достатньо мати «правильних» друзів, щоб ніхто, нічого не помічав.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*