Юрист Дронова вважає дивним зникнення основного свідка в ДТП

фото: golos.ua

Сергій Перепелиця, який є адвокатом винуватця смертельної аварії в Харкові Геннадія Дронова, вважає, що зникнення нарколога, яка брала аналізи у Олени Зайцевої – вкрай підозріле.

Він стверджує, що прокуратура і поліція в Харкові поводяться дуже дивно. І зазначив, що на судовому засіданні суд ухвалив, щоб слідчий відділ з’ясував місце перебування нарколога Олени Федірко і привіз її на судове засідання. При оголошенні постанови в залі суду був присутній прокурор, що підтверджує обізнаність структури про рішення суду. Слідчий відділ зобов’язаний контролювати виконання рішення. Крім цього, юрист додав, що неможливо, щоб суд не сповістив про своє рішення співробітників поліції.

Перепелиця нагадав, що до цього правоохоронці не змогли доставити медика на судове засідання, оскільки її не виявлено за місцем проживання. Також сумнівним є той факт, що медик не один рік пропрацювала в диспансері і завжди передавала на експертизу не менш шістдесяти мілілітрів крові, але в цьому випадку вона відправила менше. Через дефіцит крові експертиза не змогла визначити, які саме наркотичні засоби були в крові учасниці ДТП Зайцевої. Він упевнений, що медик зобов’язана дати пояснення суду і повинна відповідати за свої дії. Однак в крові Зайцевої все ж присутність наркотичних речовин було встановлено. І Міністерство охорони здоров’я офіційно підтвердило цей факт при запиті адвоката Лариси Матвєєвої.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Спасибі за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*