Ляшко заявив, що ніхто не зможе засудити його за корупцію

фото: Politeka.net

Лідер Радикалів Олег Ляшко виступив з заявою, що ніхто не зможе домогтися того, щоб він був притягнений до кримінальної відповідальності за корупцію. Такою заявою він прокоментував той факт, що в Національному антикорупційному бюро відкрили щодо нього кримінальне провадження. Дана інформація міститься на сайді народного депутата.

Ляшко підкреслив, що у НАБУ немає ніякого приводу для відкриття провадження, оскільки він робить все, щоб жити чесно. Він впевнений, що відкриття кримінального провадження обумовлено саме політичними мотивами, оскільки радикал висунув свою кандидатуру для участі в Президентських перегонах. Коментуючи судовий процес стосовно голови Міністерства регіонального розвитку Володимира Омеляна, якого також підозрюють у незаконному особистому збагаченні, лідер радикалів вимагає показати «того ідіота», який фальсифікує інформацію.

У той же час, Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що він не хоче висловлювати недовіру НАБУ, однак його голова Артем Ситник повинен юридично обґрунтовувати звинувачення, які висуває на адресу лідера радикалів. Крім цього, Луценко зазначив, що не підписав би подібні звинувачення ні у відношенні Ляшко, ні у відношенні кого-небудь.

Нагадаємо, що голову Радикальної партії звинуватили в незаконному збагаченні, оскільки той доручив своєму заступнику поставити гроші на тоталізатор. Після того, як помічник приніс йому виграні кошти, Ляшко заніс їх у декларацію про доходи, але пізніше з’ясувалося, що організація не надала до Міністерства фінансів звіту щодо ставки й виграшу депутата. Однак Генпрокурор наполягає, що вини Ляшко в цьому немає.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*