На столичному вокзалі затримали злодія-рецидивіста

фото: Znaj.ua

22 вересня в столиці України на пероні залізничного вокзалу було затримано чоловіка, який спробував обікрасти одного з пасажирів. Після того, як особистість злочинця було встановлено, стало зрозуміло, що чоловік вже не вперше йде на подібний злочин. На даний момент злодій затриманий й чекає на рішення суду щодо запобіжного заходу.

За словами співробітників поліції, жертвою зловмисника міг стати пасажир, який прибув в столицю з Вінниці. Завдяки своєчасній реакції співробітників поліції чоловіка затримали до того, як він втік з місця злочину. Зловмисник забрав барсетку пасажира і вже прямував до сходів, які ведуть з платформи, проте поліція запобігла втечі злодія.

В ході допиту було виявлено, що зловмисник приїхав в столицю із Запорізької області, де його розшукували за підозрою в крадіжці. Крім того, 49-річний уродженець Запорізької області виявився рецидивістом. Раніше він був судимий за низкою злочинів: зберігання наркотиків, крадіжка, підробка документів, а також вчинення фінансових махінацій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*