НАЗК виявив низку порушень в електронних деклараціях віце-спікера ВРУ

фото: www.kievpravda.com

«Українські Новини», посилаючись на власні джерела в Національному агентстві з протидії корупції, повідомляють, що в деклараціях першого заступника ВРУ Геращенко в період з 2015 по 2017 роки зафіксовано низку порушень.

Джерело передає, що 28 вересня в НАЗК затвердили підсумки перевірки декларацій Геращенко. Так, згідно з ними, віце-спікер вказала неправдиві дані в декларації про розміри житлоплощі її дочки, а також про її вартість. Реальна вартість квартири відрізняється від задекларованої на суму понад сімнадцять тисяч гривень.

Що ж стосується ще двох декларацій, то в них Геращенко вказала неправдиві відомості про майно, яким володіє її мати. Йдеться про розміри квартири, а також про неправдиву дату придбання матір’ю віце-спікера автомобіля. Одночасно з цим, хибною виявилася й дата придбання машини чоловіком Геращенко. Невірно задекларовані були й доходи віце-спікера у вигляді позик.

Відзначимо, що в документації 2016 року задекларовані дані відрізняються від реальних на суму понад сорока тисяч гривень, а в документах за минулий рік – майже на двадцять дев’ять тисяч гривень. Однак ці порушення не можуть бути підставою для того, щоб залучити віце-спікера до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*