Парубій: якби Майдан був провалений

фото: Galinfo.com.ua

Про плани революціонерів у разі провалу на Майдані розповів у своєму інтерв’ю українським ЗМІ голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Минуло чотири роки після Майдану, і ось політики розкривають плани, які були в організаторів Революції Гідності.

Як зазначає Парубій, після того, як на Майдані його поранили й він отримав отруєння газом, його доставили в лікарню, вже ввечері йому на телефон прийшло СМС, щоб він не повертався на Майдан Незалежності, а їхав відразу на Західну Україну до Львову.

Хто його попередив, і хто написав повідомлення, політик не розголошує. Голова українського парламенту тільки додав до всього сказаного, що про переїзд керівників Майдану знали в дуже вузькому колі, у разі якщо активісти не втримають Майдан, організатори переїхали б до Львова і продовжили звідти далі боротися за свої ідеї.

Також спікер Верховної Ради додав, що революціонерам були підконтрольні усі західні управлінські органи, тому не становило праці переїхати на Західну Україну і звідти продовжувати боротьбу.

Якщо вірити даному твердженню чинного спікера, революціонери розглядали можливість поділу України на дві частини. Західна Україна в цьому випадку відмовилася б підкорятися Києву.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*