Україна відповість на провокації Росії в Чорному морі, – Турчинов

фото: Stwity.com

Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що Україна має намір дотримуватися плану з нарощування військового потенціалу в Азовському морі. Він аргументував це тим, що агресивна політика Російської Федерації та численні провокації з її боку можуть паралізувати роботу морських портів. Тому, Україна повинна взяти під контроль ситуацію шляхом збільшення військової присутності в Азовському морі та Чорноморському басейні.

За словами Турчинова, відповідне рішення вже підписано Президентом, й почався процес його реалізації. Він підкреслив, що нарощування військової присутності буде залежати від рівня агресії, що надходить від Росії. Таким чином, Турчинов акцентував увагу, що Україна планує «адекватно відповідати» на агресію та провокації з боку противника.

Розмови з приводу збільшення присутності українських військових в Азовському морі ведуться в Україні вже протягом декількох місяців. З’являлася інформація, що в Азовське море для здійснення патрулювання будуть направлені списані американські катери.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*