Клімкін: потрібно ввести кримінальне покарання за громадянство РФ

фото: znaj.ua

Глава українського МЗС Павло Клімкін у своєму інтерв’ю телевізійному каналі «UA: Харків» виступив із заявою, що не виключає розгляд можливого введення кримінальної відповідальності проти тих осіб, які мають подвійне громадянство України й Російської Федерації.

Він зазначив, що зараз РФ є агресором, саме тому він готовий розглянути прийняття подібних заходів стосовно тих громадян, які мають приховане друге громадянство Російської Федерації. Міністр підкреслив, що подібна ініціатива несе в собі певний сенс та її необхідно розглядати й обговорювати.

Клімкін зазначив, що він є лютим противником закріплення на законодавчому рівні подвійного громадянства з Російською Федерацією. Водночас, міністр зазначив, що неможна карати українців за отримання другого громадянства будь-якої іншої держави.

Підкреслимо, що ще в серпні один з парламентаріїв ВРУ Юрій Береза виступив із заявою, що з громадянами, які мають друге російське громадянство, повинні працювати представники спецслужб. Крім цього, ґрунтуючись на підсумках розслідування, таких громадян необхідно позбавляти громадянства України.

Нагадаємо, що минулого місяця в мережі з’явилося відео, де українські жителі Закарпатської області отримують паспорти Угорщини та приносять клятву на вірність цій державі. В Україні різко негативно сприйняли цей факт, оскільки Конституція держави не передбачає можливість другого громадянства. Одночасно з цим, в Угорщині не бачать в цьому нічого поганого й заявляють, що подвійне громадянство для країн Євросоюзу є звичайною практикою.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*