Український співак закликав колег до відповідальності

фото: Newsone.ua

В одному зі своїх останніх інтерв’ю український співак Олег Вінник прокоментував тезу про те, що музика знаходиться поза політикою. Він підкреслив, що кожен артист несе відповідальність перед населенням тієї країни, громадянином якої він є. На думку Вінника, в сучасних умовах від музикантів та інші діячів мистецтва багато чого залежить.

Вінник зазначив, що, попри відсутність в законодавстві пункту, який би забороняв артисту їхати з концертами за кордон, необхідно пам’ятати про відповідальність. Сам артист підкреслив, що відмовився від пропозицій, які надходили йому від Росії. На думку Вінника, ніякі гроші й слава не можуть зрівнятися з любов’ю шанувальників, які чекають його на концертах в Україні. Він зазначив, що дуже складно позбутися клейма «зрадника», коли у відповідальний та складний для країни період артист вважає за краще вибрати позицію «голуба миру» і співати там, де хоче.

Музикант не раз підкреслив, що головне міркувати з позиції людини та громадянина, оскільки тільки в цьому випадку можна усвідомити ту відповідальність, яку артист несе перед жителями своєї країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*