Астролог дав прогноз з приводу надання автокефалії УПЦ

фото: Glavred.info

Український астролог Влад Росс прокоментував ситуацію, пов’язану з наданням автокефалії УПЦ, зазначивши, що саме жовтень стане вирішальним періодом для врегулювання даного питання. Росс зробив прогноз, згідно з яким головою незалежної Церкви стане митрополит Онуфрій який нині очолює УПЦ МП. Астролог підкреслив, що велику роль в даній ситуації зіграють політичні чинники.

В ході спілкування з журналістами Росс зазначив, що інтенсифікація подій в жовтні багато в чому пов’язана з положенням Плутона. Астролог підкреслив, що дана планета є символом важливих та вирішальних ситуацій. Як доказ він навів висловлювання ченця-провісника Раньо Неро, яке більше нагадує пророцтво. Росс інтерпретував слова ченця наступним чином: Константинополь надасть УПЦ автокефалію й для країни «запалиться символ божественного провидіння».

За словами Росса, очолить незалежну Церкву Патріарх не УПЦ КП, а УПЦ МП. Астролог відзначив, що результати довгої боротьби української влади за надання Томосу можуть бути непередбачуваними. Більш того, в значній мірі на них вплинуть політичні чинники.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*