Затриманий у ФРН болгарин зізнався у вбивстві кореспондента

фото: Dw.com

Закордонне інформвидання nova.bg. інформує, що болгарин Северин Красимиров взяв на себе провину у вбивстві кореспондента Вікторії Маринової. Дані відомості інформресурсу передала мати болгарина. Вона розповіла, що її син зізнався в тому, що є вбивцею журналіста. Однак у момент інциденту він перебував у стані алкогольного сп’яніння та під впливом наркотичних речовин. Все це він приймав під час святкування дня народження, після якого виявився не в змозі згадати події того дня.

Водночас, жінка повідомила про дефекти в розвитку свого сина, внаслідок яких, він став розумово відсталим. Раніше жінка давала йому медикаменти, проте після перестала це робити. Зазначимо, що мати затриманого просить, щоб суд проходив у ФРН, та щоб затриманий відбував термін у в’язниці на території Німеччини, оскільки вона вважає, що, якщо її син повернеться в Болгарію, то його життя опиниться під загрозою.

Відзначимо, що раніше кореспондент Вікторія Маринова була знайдена мертвою зі слідами ударів на голові та удушення. Крім цього, правоохоронці з’ясували, що до вбивства дівчину зґвалтували.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*