Україна вимагає карати всіх, хто користується Кримським мостом

фото: nefakt.info

Заступник голови адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв звернувся до ЄС та НАТО з вимогою посилити тиск на РФ у зв’язку з її агресивною політикою в Азовському морі. Зокрема, Єлісєєв згадав Кримський міст, використання якого, на думку політика, має суворо каратися.

Єлісєєв підкреслив, що саме будівництво моста спровокувало активізацію агресивної політики РФ в Азовському морі. Зокрема, Росія перешкоджає комерційним судам, які слідують в Бердянськ. Єлісєєв упевнений, що поки даний міст існує і їм активно «користуються», безпека Європи знаходиться під питанням. У зв’язку з цим, український політик закликав ЄС та НАТО посилити санкційний тиск на Російську Федерацію.

Нагадаємо, що чергове загострення російсько-українських відносин відбулося після того, як Україна затримала два судна РФ: «Норд» та «Механік Погодін». Капітана першого судна звинуватили в «незаконному відвідуванні Криму». У відповідь на дії української влади Росія посилила перевірки судів, при цьому не порушуючи чинних протоколів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*