У Херсоні перед Порошенко впав Державний Прапор

фото: Tvnet.lv

Сьогодні, 13 жовтня, Президент нашої країни приїхав до Херсона, щоб взяти участь у церемонії посвяти в курсанти учнів Херсонської морської академії.

На церемонії не обійшлося без інциденту. На площі Слави перед Порошенко впав Державний Прапор, який ніс у руках прапороносець. Причиною тому послужив сильний вітер, через який зламалося держалко, на якому висів Прапор. В результаті цього Символ нашої країни впав на бруківку в Парку Слави.

Варто відзначити, що ця неприємна подія не вплинула на захід, але зламаний Прапор – не дуже хороший знак. Петро Олексійович цього не помітив, адже казус трапився трохи раніше, ніж він з’явився на набережній.

Наш Президент, як багато хто вже помітив, став набагато частіше з’являтися на подібних церемоніях, а також на відкриттях будь-яких закладів або відремонтованих доріг. Дії Порошенка цілком зрозумілі, адже незабаром почнеться Президентська передвиборча компанія, і судячи з опитувань населення, рейтинг нинішнього глави, не дуже високий. Тому всі ці візити Петра Олексійовича ніщо інше, як підняття зламаного рейтингу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*