Шварценеггер виступить на бізнес-форумі в столиці України

фото: on-cinema.com

У Києві стартував масштабний бізнес-форум Olerom Forum One, в рамках якого планується проведення заходів, дискусій та виступів, присвячених темі взаємодії людини та технологій. Очікувана кількість учасників бізнес-форуму становить близько 7 тис. підприємців.

Як гість форуму в столицю України приїде Арнольд Шварценеггер. Компанію йому складе робот Софія, що володіє штучним інтелектом і здатна підтримувати бесіду, відповідати на питання.

Відповідно до програми заходу, виступ Шварценеггера заплановано на 13 жовтня, 17.00. Тема його виступу присвячена проблемі збереження продуктивності в епоху криз та стрімкого розвитку технологій. Виступ робота Софії почнеться о 16.30 і буде присвячений технологіям майбутнього та взаємодії людини та робота.

Раніше робот Софія зустрілася з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Вона розповіла про факти з історії України, про багатство її земель та культурні досягнення. Розробники Софії повідомили, що незабаром робот може навчитися говорити українською мовою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*