У США оголосили про вихід з ВПС

фото: Washingtonpost.com

Представник адміністрації у Вашингтоні в ході брифінгу для кореспондентів повідомив, що американська влада прийняла рішення покинути Всесвітній поштовий союз. Причиною цього рішення стали занадто низькі збори для маленьких посилок з Китайської Народної Республіки, а також з низки інших держав. Він звернув увагу на те, що наявність низьких цін у свою чергу негативно відбивається на американській поштовій інфраструктурі.

Відзначається, що доставити посилку зі столиці Китаю у велике американське місто Нью-Йорк буде в рази дешевше, ніж з Нью-Йорка в американське місто Сан-Франциско. Водночас, ще однією причиною такого рішення став й той факт, що нерідко до Сполучених Штатів з КНР доставляють наркотичні речовини.

Процедура виходу Сполучених Штатів зі Всесвітнього поштового союзу триватиме близько шести місяців.

Нагадаємо, що раніше американський голова Трамп виступив із заявою, що Сполучені Штати хочуть покинути Світову організацію торгівлі у зв’язку з тим, що вона, на його думку, нав’язує державі низку невигідних угод. Водночас, експерти підкреслюють, що таке рішення спричинить низку негативних економічних наслідків як для СОТ, так й для самих Штатів. Вони вважають, що зараз Штати намагаються перебудувати всю світову торгівлю під свої інтереси, однак малоймовірно, що інші країни приймуть ці умови.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*