Вілкул: силовики, які займаються фальсифікацією звинувачень, повинні бути покарані

фото: Echo24.cz

Нардеп Олександр Вілкул, який є членом «Опозиційного Блоку», має намір довести неправомірність дій співробітників прокуратури. Для цього він склав відповідні заяви, які направив відразу в кілька органів: СБУ, Нацполіцію, ГПУ та ДБР. Вілкул висловив надію на те, що силовики, які фальсифікували матеріали по його справі й чинили тиск на свідків, понесуть покарання.

За словами адвоката Вілкула, якщо провину співробітників Генпрокуратури буде доведено, то на них чекає покарання у вигляді тюремного ув’язнення строком на 12 років.

Вілкул повідомив, що направив три заяви, де докладно виклав неправомірні дії співробітників прокуратури. У першій йдеться про спробу заволодіти 20 га державної землі. У другій детально описані форми фізичного насильства, що застосовувалися співробітниками прокуратури стосовно головного свідка у справі Вілкула. У третій нардеп зазначив факт фальсифікації документів по його справі та тиску, який чинили співробітники ГПУ.

Політик висловив надію на те, що не так давно створене Державне бюро розслідувань займатиметься його справою й приверне всіх винуватців до відповідальності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*