Гриценко: обурені люди вийдуть на вулицю

фото: En.hromadske.ua

У своєму інтерв’ю в ефірі телевізійного каналу «NewsOne» екс-голова Міноборони Анатолій Гриценко прокоментував ситуацію зі зростанням газових тарифів. Він зазначив, що жителям доведеться платити за новими розцінками, наперекір загальному обуренню.

Підвищення ціни на газ екс-міністр порівнює зі знижками в магазинах, які зазвичай роблять в період свят. Він зазначив, що на товар, який раніше коштував у межах двохсот гривень, роблять знижку, при цьому завищуючи його початкову вартість до чотирьохсот гривень. Так за допомогою таких маніпуляцій, товар зі знижкою коштуватиме в розмірі двохсот гривень.

Гриценко підкреслює, що люди будуть платити. Одночасно з цим, він наводить приклади подібних ситуацій в європейських країнах. Він зазначає, що, навіть якщо тарифи піднімуть там на півтора відсотка, то обурені люди в ту ж хвилину вийдуть на вулицю та вимагатимуть перегляд або скасування цього рішення.

Проте в нашій ситуації, тарифи зростають у кілька разів, але жителі, попри обурення, все одно їх платять. Екс-міністр підкреслив, що не можна змінювати тарифи під приводом того, що влада змушена. Якщо Україна незалежна країна, то чому її хтось змушує? При цьому, він вважає, що не можна перекладати провину за свою безпорадність на Міжнародний валютний фонд.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*