На Прикарпатті блогер напав на офіціантку

Best-wedding.com.ua

В інтернеті опублікували відеоролик, на якому відображено як у Прикарпатському регіоні відомий вітчизняний блогер Ігор Пустовіт скоїв напад на юну дівчину, яка працює офіціанткою. Сам скандальний ролик оприлюднений інформагентством «Наше Прикарпаття» в Фейсбук. Сама подія сталася близько двох місяців тому в Івано-Франківську.

В запису сказано, що центральною фігурою ролика є один з блогерів Ігор Пустовіт. Відзначається, що у користувачів соціальних мереж склалася думка про нього як про люблячого чоловіка та турботливого батька. Однак він так й не поніс покарання за побиття офіціантки. Видання підкреслює, що, якщо він зміг уникнути покарання на рівні закону, то це не значить, що він піде від громадського осуду.

Користувачі соціальних мереж відреагували миттєво. Багато залишали коментарі про те, що саме напад став лише загостренням давнього конфлікту між блогером та офіціанткою. Місцева преса також інформує, що вісімнадцятирічна офіціантка також є блогером, яка в соціальних мережах неодноразово висловлювала образи на адресу Пустовіта та його близьких.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*