В Україні дорожчає електрика

politeka.net

В Україні в черговий раз підвищать тарифи на електроенергію. Національна комісія в галузі енергетики та комунальних послуг змінює процедуру встановлення цінової політики на електрику в поточному році.

Так, згідно з оновленим механізму, в універсальні тарифи будуть входити не тільки вартість самої електроенергії, але й ціни на послуги постачальників, а також ціни на послуги операторів системи передачі та розподілу. При цьому, вартість електрики буде вираховуватися, не враховуючи ПДВ.

Зазначимо, що до цього в державі вже піднімали вартість електроенергії на півтора відсотка. Одночасно з цим, з початку цього місяця також змінилися розцінки на постачання електроенергії. Відзначимо, що ціна за транспортування зросла більш ніж на п’ять відсотків.

Відзначається, що за допомогою нових розцінок стане можливим збільшення заробітної плати працівникам обленерго більше ніж на десять відсотків. Таким чином, вже до кінця наступного місяця українці змушений буде платити за електрику на дев’ять гривень більше. Водночас, до квітня наступного року ціни на електроенергію підвищать ще на чотирнадцять гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*