США: Гватемала, Сальвадор і Гондурас не впоралися зі своїми обов’язками

Scoopnest.com

Державний лідер Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що його країна скоротить фінансову допомогу трьом країнам Латинської Америки. У зв’язку з потоком мігрантів, які перетинають південний кордон США, президент констатував, що Гватемала, Сальвадор та Гондурас не впоралися зі своїми обов’язками. Ці країни повинні були стримувати своє населення в спробі перетнути кордон з США.

У зв’язку з цим, зазначив Трамп, фіндопомога для цих держав Латинської Америки буде скорочена. Раніше глава північноамериканської держави різко розкритикував Сальвадор, Гондурас і Гватемалу за те, що вони не роблять належних заходів у зв’язку з відтоком власного населення, і провокують масштабну та незаконну міграцію в США. Трамп пригрозив, що у зв’язку з ситуацією на південних кордонах Сполучених Штатів прикордонний контроль може бути посилений військовослужбовцями.

Нагадаємо, що боротьба з незаконною міграцією була одним з пунктів передвиборної програми Дональда Трампа, що викликала неоднозначну реакцію в частини американського суспільства і в сусідніх з США країнах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*