Польський Президент турбується через «Північний поток-2»

radio1.news

Глава польської держави Анджей Дуда заявив, що «СП-2» є небезпекою енергетичного характеру для сусідніх Словаччини та України.

Як зазначив Дуда, Польща налаштована проти прокладання «Північного потоку-2», солідаризуючись з Києвом та Братиславою. Політик додав, що завдяки випереджувальним діям Польщі трубопровід не представляє небезпеки для його країни.

Раніше екс-глава Міноборони Польщі Антоній Мацеревич також прокоментував будівництво «Північного потоку-2». Як вважає Мацеревич, «СП-2» є петлею, яку затягують на шиї Польщі Росія та ФРН. Колишній міністр оборони підозрює Берлін та Москву в намірах «задушити» усі центральноєвропейські країни, включаючи Польщу, з метою позбавлення їх політико-економічної незалежності.

«Північний потік-2» — це запланований магістральний газопровід РФ-ФРН, що проходить через Балтійське море. Довжина морського трубопроводу становить понад 1200 кілометрів. Перше відвантаження труб для «СП-2» почалася у серпні 2016 року. Початок експлуатації заплановано на перший день 2020 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*