Мер Садовий назвав свого друга Саакашвілі агентом РФ

Hr.sott.net

У Львові, на форумі, присвяченому безпеці, мер Львова, Андрій Садовий зробив сенсаційну заяву. Він сказав, що Михайло Саакашвілі, його колишній друг і однодумець, — СПРАВЖНІЙ агент РФ.

На думку лідера партії «Самопоміч», затримання Міхеїла Саакашвілі є єдиним успішним випадком знешкодження російського агента, в той час, як інші посібники Кремля продовжують безперешкодно робити свою справу далі.

Андрій Садовий на заході, в присутності іноземних гостей, жалкував про те, що представники опозиції досі залишаються на волі. Мер обурювався з приводу того, що такі люди як Вілкул, Добкін, Медведчук, Новинський, Бойко, Рабинович, досі продовжують доносити свою думку до широких мас. Коли мер Львова перейшов до теми Саакашвілі, він зазначив, що випровадження Саакашвілі з країни, дійсно було «прикладом». Всім присутнім було добре видно, що лідер “Самопомочі” не жартує, а говорить серйозно й переконано.

Коли ж Садовий нарешті зрозумів, що накоїв, було вже пізно, але політик все одно почав виправдовуватися у себе на сторінці в Facebook, кажучи, що його «не так зрозуміли». А уся річ у тому, що саме Садовий радо зустрічав Саакашвілі та приймав у своєму місті опального політика, коли Міхеїл з купкою однодумців незаконно прорвався через український кордон. Існує маса підтверджень цьому, й українці прекрасно це пам’ятають.

За останній час політична кон’юнктура встигла змінитися. По-перше, звинувачення, пред’явлені Саакашвілі, не витримали ніякої критики, а надані “докази” були абсолютно жалюгідними. Владі не вдалося тоді нікого переконати у провині екс-губернатора Одещини. По-друге, Саакашвілі зараз нікому вже не цікавий, оскільки сам по собі, без спеціальної підтримки, він є політичним трупом, а Садовий, схоже, вже давно знайшов спільну мову з Порошенком та про все домовився з гарантом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*