Грузинські виборці востаннє йдуть на вибори

Arena.press

У неділю по всій Грузії громадяни голосують на Президентських виборах. Зазначимо, що за всі двадцять п’ять років незалежності, в країні проходять вже п’яті Президентські вибори. Зараз електорат повинен вибрати нового Президента, який буде займати свою посаду протягом шести років.

Інформвидання «Новини Грузія» інформує, що нинішні Президентські перегони в багатьох моментах обумовлює підсумки парламентських виборів, які відбудуться через два роки. Нині грузинський Президент обирається шляхом прямого голосування, проте наступного разу, громадяни вже не зможуть віддати свої голоси за кандидата, що імпонує їм, оскільки Президента будуть обирати не громадяни, а виборці, яких відберуть грузинські парламентарії.

Зміни, які внесені в Конституцію, почнуть діяти відразу після того, як відбудеться інавгурація, повноваження Президента будуть більш обмеженими, ніж раніше. Таким чином, грузинський лідер й надалі залишається головою країни та займає пост головнокомандувача, проте він не зможе приймати рішення без узгодження їх з урядом.

На даний момент кандидатів на пост голови держави двадцять п’ять: дев’ятнадцять з них є представниками політичних партій, а ще шість – представляють ініціативні групи. Однак, згідно з соціальними дослідженнями, реальна конкуренція буде тільки між трьома кандидатами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*