Колишній співробітник правоохоронних органів займався нелегальним бізнесом

фото: www.wsj.com

Підприємство ТОВ «Меллвил», яке здійснювало поставки імпортних вантажів, виявилося фіктивним. Про це стало відомо під час затримання на Одеській митниці.

61 контейнер з імпортними товарами на загальну суму близько 20 мільйонів доларів був затриманий при спробі розмитнення. Контейнери були залучені до кримінального провадження в якості речових доказів.

Як стало відомо під час слідства, офіційний директор підприємства «Меллвил» не здійснювала підписання документів та грошових переказів від імені компанії. Хто керував фіктивною фірмою і здійснював оформлення імпортних вантажів належить з’ясувати слідству.

За попередньою інформацією власником вантажу є Сергій Сердюк, в минулому співробітник правоохоронних органів, в даний час співробітник Департаменту з нагляду за додержанням законів у кримінальному процесі та координації правоохоронної діяльності ГПУ.

За неперевіреними даними, частина контейнерів все ж покинула митницю і продається на одному з ринків в Одеській області.

Розпочато кримінальне провадження за звинуваченням у фіктивному підприємництві та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*