Тимошенко: СБУ, за наказом Порошенка, проводить мою дискредитацію

metayogg.com

30 жовтня в столиці України відбувся черговий форум «Новий курс України», де виступила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Вона заявила, що ті методи боротьби з політичними опонентами, які вибрав Порошенко, є абсурдними. За словами Тимошенко, нинішня СБУ займається не виконанням своїх прямих функцій й задач, а стежить за неугодними Президентові політиками й намагається їх дискредитувати.

Тимошенко зазначила, що останнім часом жоден її виступ не обходиться без протестувальників. Куди б вона не приїхала, всюди її чекають люди з транспарантами, які нібито виражають своє невдоволення. За словами Тимошенко, це не що інше, як імітація, з метою зниження іміджу опонента. Протестувальники найчастіше або підкуплені, або це співробітники СБУ, найняті Президентом.

Як приклад Тимошенко навела курйозний випадок на святкування Покрови. У той день вона приїхала в одну з церков, розташовану недалеко від зони ведення бойових дій, щоб помолиться за українських військовослужбовців. На виході з церкви її зустріли кілька протестувальників, проте цього разу акція була настільки погано підготовлена, що в цих людях відразу впізнали співробітників СБУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*