Павло Глоба: зараз час боротьби Чорного і Білого Місяця

teleprogramma.pro

Відомий провісник та містик Павел Глоба нещодавно поділився своїм осіннім астрологічним прогнозом. Він розповів, що раз на 33 роки настає ключовий момент у боротьбі Добра та Зла.

Глоба закликає всіх бути дуже обережними, бо у кінці вересня (з вісімнадцятого вересня) настав час протидії «двох місяців» – Селени (втілення добра, чи світлої енергії) та так званого Ліліт (зло, та темна енергія). Саме восени цього року це протистояння загострюється. Наслідки його не обов’язково приведуть світ до апокаліпсиса, але вони можуть спровокувати масштабні світові зміни, наприклад, руйнування сформованих сторіччями правил і засад, військові конфлікти, державні перевороти тощо. За ствердженнями Глоби, боротьба Ліліт та Селени закінчиться у 2020 році. Саме тоді можна бути однозначно сказати, на чиєму боці перемога.

Взагалі йдеться не про два різних місяці, а про два положення місяця відносно нашої планети. Ліліт – це місце, чи положення найдальшого віддалення місяця від Землі, час коли темні сили найбільш могутні. Щодо положення місяця у Селені, то воно знаходиться за допомогою більш складних астрологічних обчислень і символізує максимально сприятливу місячну фазу для людства.

З цього приводу Глоба дає тільки одну пораду: завжди покладатися на власну думку, та не піддаватися на сторонні провокації чи пропаганду. Саме така позиція, згідно з переконаннями астролога, допоможе здолати вплив темної енергії Ліліт та залишитися на «боці світла».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*