У нашій країні хліб дорожчий, ніж у країнах ЄС

Wallhere.com

У нашій країні практично кожен день підвищуються ціни на все, що тільки можна. В цілому, стрибання цін припадає на харчові продукти, ліки та комунальні послуги. Українці, зі своєю невисокою заробітною платою багато чого не можуть собі дозволити. Доводиться економити на всьому.

Цього разу в Україні, з початку поточного року став дорожчим на 35% «Хлібний кошик», що вкотре суттєво б’є по кишені нашого населення. Раніше ціна була прийнятна, і вартість білого хліба була значно нижче, ніж в країнах Європейського Союзу. Однак, як показала статистика, на сьогодні український хліб став дорожчим у порівнянні з деякими країнами ЄС.

Наприклад, у Литві вартість білого хліба становить – 13,1 грн за кілограм, у Польщі – 17,8 грн, а в Україні – 19,2. При цьому не виключено, що в зазначених країнах печуть хліб з нашого борошна, от тільки ціни у них чомусь нижче на найнеобхідніший продукт.

Варто відзначити, що за останні кілька років жителі нашої країни стали значно більше економити свої гроші на продуктах, у тому числі відзначається тенденція до зменшення споживання хліба.

Експерти впевнені, що незабаром варто очікувати подорожчання хліба на 8% і це не межа.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*