У Чорнобилі виділяють земельні ділянки

Chornobyl.com.ua

У прес-центрі Мінекології інформують, що голова відомства Остап Семерак виступив із заявою, що міністри дали згоду на виділення земельних ділянок в Чорнобилі для будівництва об’єктів вітроенергетики. Міністр розповів, що в уряді підтримали пропозицію відомства щодо даного регіону.

Загалом пропонувалося розвивати дану територію для позитивних змін. Голова Мінекології зазначає, що таке рішення вигідне не тільки інвесторам, воно також позитивно відіб’ється й на всій державі в цілому. Воно продовжує обраний державою курс на використання альтернативної енергетики.

Крім цього, основною перевагою даного рішення є той факт, що об’єкти вітроенергетики не вимагають постійного перебування людей в даному регіоні. Разом з тим, необхідно підкреслити, що вітроенергетика не несе в собі загрози для навколишнього середовища.

Міністр додав, що рік тому в українському уряді було прийнято кілька важливих рішень, згідно з якими спрощується реалізація господарської діяльності в Чорнобильському регіоні. Водночас, багато закордонних інвесторів зазначили, що цей регіон є дуже привабливим для інвестування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*