Екс-начальник Генштабу ЗСУ: Меркель зрадник України

mygermany.live

Начальник Генштабу (у відставці) ЗСУ МО України Ігор Романенко В інтерв’ю засобам масової інформації розповів про причини, що завадили Києву і Тбілісі вступити до лав Північноатлантичного Альянсу десять років тому.

У 2008 році Президент України Віктор Ющенко звернувся до керівництва Північноатлантичного Альянсу з проханням приєднання Києва до «ПДЧ НАТО». Його звернення викликало підтримку в Вашингтоні та у низки європейських політиків. Однак в Німеччині та Франції позначили різке неприйняття такої пропозиції. Грузія та Україна в результаті отримали відмову з поясненням, що членство в НАТО можливе тільки після приведення держав у відповідність до вимог Альянсу.

За словами генерала, у 2008 році Грузія та Україна мали високі шанси на вступ до Альянсу, проте керівництво Росії уклало домовленість з федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель. Романенко висловив упевненість, що Меркель спільно з Кремлем зробила все можливе, щоб наша країна та Грузія не стали володарями «Плану дій по членству».

Романенко в інтерв’ю також висловив думку, що наступний шанс на вступ до НАТО наша країна отримає мінімум через десятиліття.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*