ФРН та Франція скоординують роботу своїх парламентів

pravdanews.info

Берлін і Париж досягли домовленості про організацію загальних зборів законодавчих органів двох держав. П’ятдесят депутатів від кожної країни будуть зустрічатися двічі на рік.

Депутати отримуватимуть місця на цих зборах пропорційно представництву своїх політсил в національних парламентах.

Домовленість про координацію парламентів та проведення зборів була досягнута головою Бундестагу Вольфанга Шойбле в ході зустрічі з його французьким колегою, Рішаром Ферраном, який обіймає посаду голови Національної Асамблеї Французької Республіки.

Шойбле заявив, що організація регулярних зустрічей представників двох парламентів дасть можливість депутатам цих держав досягати згоди з безлічі питань, які є на поточний момент спірними — наприклад, створення «загальноєвропейських» Збройних сил, ідею яких подав французький глава держави Емманюель Макрон.

Уже визначено порядок денний одного з майбутніх засідань — парламентарії ФРН і Франції повинні обговорити долю АЕС «Фессенайм», яка розташована на кордоні між двома державами. На закритті атомної електростанції наполягає німецька сторона, в той час як у Франції побоюються втрати багатьох робочих місць, що змушує Париж затягувати рішення по цьому питанню.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*