Хто вони – виборці Вакарчука та Зеленського

24tv.ua

Лідер «Океану Ельзи», музикант Святослав Вакарчук та гуморист студії «95-й квартал» Володимир Зеленський знаходяться на одному і тому ж електоральному полі. Таку думку висловив заступник голови фракції БПП в українському парламенті Ігор Кононенко.

Політик зазначив, що потенційний та вже офіційно затверджений кандидати Президентських виборів перебувають на одному і тому ж «полі» виборців, налаштованих віддати свої голоси за нові політичні фігури.

Кононенко нагадав, що немає стовідсоткової інформації про те, що Святослав Вакарчук висуне свою кандидатуру, на відміну від Володимира Зеленського, який вже анонсував свою участь у Президентських перегонах. Однак Вакарчук в разі свого висунення отримає голоси виборців, переважно в західній частині країни та частково в центральній, зазначив нардеп.

Раніше ймовірність участі Вакарчука в Президентських виборах прокоментував його потенційний конкурент, Анатолій Гриценко. Екс-міністр оборони та лідер «Громадянської позиції» заявив, що музиканту ще рано йти в Президенти, проте він може як громадський діяч додати для України позитив.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*