Скільки коштує безпека депутатів Києву

Itsnow.in.ua

Київська міська державна адміністрація оголосила тендер на охорону депутатів на 2019 рік.

Вимоги до претендентів не маленькі, але і заплатити депутати готові щедро. З основних запитів Київради: носіння уніформи, вміння користуватися засобами захисту, вміти активно оборонятися і носити при собі табельну зброю. Також в КМДА є обов’язкові пункти й по зовнішньому вигляду співробітників охорони. Чоловіки повинні бути не старше 40 років, мати пристойний зовнішній вигляд, спортивну статуру, відмінну фізичну підготовку, і володіти державною мовою. До розумових здібностей майбутніх співробітників також є побажання: всі чоловіки повинні добре знати законодавство України та мати хороші знання в медицині для надання першої допомоги в екстрених ситуаціях.

В адміністрації відзначили, що будуть раді бачити колишніх військових, які проходили службу на Донбасі в військових формуваннях.

До того ж переможець тендеру повинен гарантувати, що їх співробітники будуть забезпечені бронежилетами, гумовими кийками, газовими балончиками та пристроями, які стріляють гумовими кулями. А за терміновою вимогою Київради фірма зобов’язана буде без проблем посилити охорону не менше ніж в 50 чоловік.

Так, за свою безпеку депутати готові «викласти» 9 000 000 гривень.

Тендер проведуть 24 січня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*