У країні воєнний стан, а Генеральний прокурор у відпустці в Японії

News.liga.net

Інтернет-видання «Страна», посилаючись на власні джерела в Генеральній прокуратурі, повідомило, що керівник відомства проводить відпустку в Японії.

У цю азіатську країну він відправився напередодні оголошення в Україні воєнного стану і в розпал обговорень у владі та суспільстві про його правомірність. Такий вчинок з боку Луценка був пов’язаний з його давньою незгодою з оголошенням ВС, про що він заявляв ще кілька місяців тому в одному з інтерв’ю.

Джерело видання «Страна» в ГПУ повідомило, що при постановці питання про режим ВС «ребром», Юрій Луценко повторно не погодився з цим президентським рішенням, внаслідок чого був відправлений у відпустку.

За словами джерела журналістів, не виключається незабаром відставка керівника Генпрокуратури. Раніше Луценко вже оголошував про залишення ним посади, однак через свою позицію щодо військового стану його підпис на заяві про звільнення може з’явитися раніше очікуваного. Однак остаточне рішення головою ГПУ ще не прийнято, підкреслює співрозмовник видання «Країна».

Оголошення воєнного стану в десяти українських регіонах було викликано «Азовським інцидентом», в ході якого сили прикордонників РФ атакували кораблі ВМСУ, захопивши три плавзасоби та їх екіпажі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*