Для звільнення моряків з полону РФ Гройсману потрібно переговорити з президентом Німеччини

Teplykrda.gov.ua

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запланував обговорення звільнення моряків ВМСУ, які знаходяться в російському ув’язненні, з президентом і федеральним канцлером Німеччини. Про це голова Уряду заявив на засіданні Кабміну.

Гройсман зазначив, що відразу після проведення засідання зі своїми підлеглими він має намір відбути до Федеративної Республіки Німеччина, де очікує зустрічі з Франком-Вальтером Штайнмайєром та Ангелою Меркель. Прем’єр-міністр має намір в розмові з ними підняти питання звільнення моряків, які незаконно утримуються російською стороною.

Також Володимир Гройсман підтримав ініціативу Уповноваженої з прав людини Людмили Денисової розширити перелік громадян України, які потребують юридичної та грошової допомоги, включивши в цей список захоплених прикордонниками РФ українських моряків.

Нагадаємо, що вчора та сьогодні «Київський райсуд» Сімферополя зайнявся обранням запобіжного заходу для членів екіпажів кораблів ВМСУ, які були обстріляні та захоплені російськими прикордонниками під час «Азовського інциденту» 25 листопада.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*