На політичну рекламу партії вже витратили понад 100 мільйонів гривень держбюджету

News.bigmir.net

Наперекір тому, що президентська кампанія повинна розпочатися лише у кінці поточного місяця, політична агітація у вітчизняній пресі розпочалася ще кілька місяців тому. Можна помітити, що протягом усього року представники політичних партій та політики, які мають намір взяти участь у президентських виборах, відвідують різні області країни та намагаються показати себе із кращого боку. Крім цього, існує ще й зовнішня реклама, яка досить дорого обходиться політпартіям. Крім цього, ще потрібні кошти аби забезпечити роботу штабів та провести політичну агітацію.

Експерти підкреслюють, що на даний момент на політичну рекламу вже було витрачено більше ніж сто мільйонів, при цьому, такі витрати відбуваються в країні, в якій триває війна. Однак навіть такі високі суми можуть суперечити дійсності.

В ефірі одного з телевізійних каналів керівник комітету виборців Олексій Кошель зазначив, що політики, які мають намір взяти участь у виборах президента, вже витратили на розміщення реклами на білбордах понад десяти мільйонів гривень. Проте, окрім реклами на бордах, ще є й реклама на телевізійних каналах, при цьому, ніхто не підраховував, скільки коштів на неї витратили. Кошель підкреслив, що, якщо враховувати й рекламу на телебаченні, то до витрачених коштів можна ще приписати один нуль, хоча є ймовірність, що й така цифра виявиться замалою. Крім того, він додав, що ті політики, які найчастіше себе рекламують, були ініціаторами створення закону, що обмежує політрекламу.

Водночас, Кошель підкреслив, що Україна витрачає найбільше коштів на вибори серед усіх європейських країн. Якщо взяти період з квітня по червень, то усі партії в загальній сумі витратили понад ста п’ятдесяти мільйонів гривень на рекламу. Варто зазначити, що кошти бралися з держбюджету.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*