Литва ввела санкції проти РФ

Politobzor.net

На спільній прес-конференції голови Литви Далі Грибаускайте та президента Порошенка, президент балтійської держави оголосила про запровадження по відношенню до Кремля санкцій. Таким стала відповідь Литовської Республіки на інцидент в районі Керченської протоки, коли прикордонники РФ атакували та захопили кораблі ВМСУ разом з екіпажами.

Відзначивши, що жодна з міжнародних організацій не ввела санкцій проти Росії, вона заявила, що в знак протесту проти агресії РФ в Азовської акваторії Вільнюс вводить санкції національні.

Грибаускайте додала, що Україні буде надано литовську допомогу у вигляді амуніції та інструкторів різної сфери діяльності, від військових до комп’ютерних. Також буде надано гуманітарну допомогу.

Звертаючись до Петра Порошенка, президент Литви підкреслила, що вона підтримує всі ініціативи своїх співвітчизників для підтримки України.

Політик зазначила, що литовські урядовці зараз отримують погрози особистого характеру від російської сторони. Як приклад вона привела міністра закордонних справ, підкресливши, що це було з боку Кремля очікуваною реакцією.

Ще однією новиною, що прозвучала на прес-конференції президентів України та Литви, стало присвоєння литовського громадянства Йонасу Охману, який надавав допомогу українським військовослужбовцям на передовій.

Нагадаємо, що голова Литовської Республіки в даний момент проводить офіційний візит в Україну. Крім переговорів двох лідерів, в її графіку значиться участь у другому Українському жіночому конгресі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*