«Укрзалізниця» закуповує зброю для «залізничних стрільців»

Informator.news

Державне підприємство «Укрзалізниця» закуповує озброєння. Південно-Західна залізниця, одна з найстаріших залізниць України, виклала заявку на офіційному сайті державних закупівель, в якій вказувався ряд озброєння. У ній були напівавтоматичні пістолети подвійної дії «Форт-21.03», травматичні пістолети «Форт-9», штурмові гвинтівки «Форт-229», пістолети-кулемети «Форт-224» з глушниками й без глушників, також передбачено замовлення патронів на всі види озброєння.

Отримання замовлення очікується до 28 грудня поточного року.

Відзначається, що за відсутності альтернативи поставляти зброю і боєприпаси буде КНВО «Форт» МВС України.

Нещодавно в філії «Укрзалізниці» в Одесі було утворено спецпідрозділ «залізничних стрільців». У нього входять 57 осіб. Завдання спецзагону полягає в реалізації заходів щодо пошуку та запобігання крадіжки вантажів і майна державного підприємства «Укрзалізниця». Відзначається, що цей спецпідрозділ прийшов на зміну транспортної міліції, яка була ліквідована.

Нагадаємо, що 26 листопада на території 10 українських областей був введений особливий правовий режим – військовий стан, причиною стало захоплення українських військових та українських кораблів Російською прикордонною службою поблизу Керченської протоки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*