Бельгійський король схвалив звільнення міністрів від N-VA

my.ua

Бельгійський монарх Філіп дев’ятого грудня прийняв відставку низки міністрів та державних секретарів коаліційного уряду, які є членами партії «Новий фламандський альянс», також відомої як «N-VA». Зазначимо, що дана політсила має націоналістичний характер.
Підкреслимо, що королем була прийнята відставка міністра внутрішніх справ Яна Ямбона, глави оборонного відомства Сандера Лонеса, голови Мінфіну Йохана Ван Овертвельдта. Крім цього, він підписав звільнення державного секретаря з питань міграційних процесів Тео Франкена, а також держсекретаря з питань боротьби з бідністю та справами інвалідів Зухала Деміра. Також необхідно відзначити, що держсекретарі Філіп де Бакер та Пітер де Крем були призначені на посади міністрів. При цьому, між ними передбачається поділ функцій колишніх міністрів від націоналістичної партії.

Телевізійний канал «RTBF» інформував, що зараз розглядається питання, згідно з яким, на голову бельгійського зовнішньополітичного відомства Дідьє Рейндерса планують покласти додаткові компетенції голови Міноборони. Раніше стало відомо, що король Бельгії Філіп прийняв у себе голову уряду який доповів про ситуацію в Кабміні. Король також погодився зі змінами, які відбулися в Кабінеті Міністрів.

Варто також відзначити, що в неділю о 16:00 (за київським часом) в Бельгії скликали позачергове засідання уряду, на якому вперше не будуть присутні члени «Нового фламандського альянсу». Планується, що відразу по закінченню засідання, глава уряду полетить в Марракеш, де пройде конференція з питань міграції. Варто відзначити, що сама ця конференція поставила Бельгію на межі урядової кризи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*