За розбите вікно в Київській міській держадміністрації – штраф до 881 000 гривень

Bykvu.com

У Києві був затриманий правопорушник на місці скоєння злочину. Чоловік, родом з Криму, розбив вікно в Київській міській держадміністрації, яка знаходиться на вулиці Хрещатик. Відзначено, що вікно було розбите пляшкою. Правопорушення 43-річний чоловік аргументував тим, що безліч разів звертався до співробітників органів влади, щоб вони допомогли йому у відновленні документів. Щоразу він чув відмову.

Як повідомляється, раніше чоловік правоохоронними органами не притягувався, і проблем у нього з законом не було.

Відзначається, що було порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 296 КК України. Звинувачення наступні – грубе порушення громадського порядку, запобіжним заходом може слідувати штраф від 500 до 1000 мінімумів або арешт від 6 місяців до 5 років. Уродженець Криму затриманий, сповіщений про підозру у вчиненні правопорушення. Слідчий готується до звернення в судові органи для розгляду справи, а також для винесення покарання.

Нагадаємо, що раніше Ігор Хацевич, який обіймає посаду керуючого справами Київської міської ради, в п’ятницю заявляв, що вікна будівлі Київської міської держадміністрації були пошкоджені невідомими особами, в цьому ж будинку розміщений Київська міська рада.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*