«Опоблок»: що зроблено в Україні за період воєнного стану

Versiya.info

Народні депутати з «Опоблоку» звернулися до Мінфіну. Опозиціонери вимагають від державного органу звіту в парламенті по наслідкам для національної економіки в десяти областях воєнного стану.

Відповідну заяву зробив лідер «Опозиційного блоку» Вадим Новинський під час погоджувальної ради політсил, представлених у Верховній Раді.

Також Новинський заявив, що парламентський омбудсмен Людмила Денісова має відзвітуватися по ситуації з правами людини в українських регіонах, де на поточний момент діє воєнний стан.

Нагадаємо, що з 28 листопада в Україні на території десятьох регіонів оголошене воєнний стан. Відповідне рішення прийняв голова держави Петро Порошенко в зв’язку з інцидентом в районі Керченської протоки, коли прикордонники РФ провели обстріл та захопили три кораблі ВМСУ разом з екіпажами. Полонені українські моряки знаходяться зараз в СІЗО Москви. У відношенні них висунуто звинувачення у «порушенні» морських кордонів РФ.

Дії російської влади піддала засудженню переважна більшість західних країн, а також керівництво НАТО та Європейського Союзу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*