Гройсман: держава починає монетизацію субсидій

Ideologs.com

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів анонсував початок процесу монетизації субсидій.

Гройсман заявив, що початок процесу буде покладено вже з початку наступного місяця та завершиться у 2019 році. Процес виплат субсидій пройде у 3 етапи.

Голова Кабінету Міністрів відзначив у своїй заяві, що за весь період існування України, монетизація субсидій буде реалізовуватися вперше.

Нагадаємо, що, доопрацьований до другого читання, держбюджет України на 2019 рік містить фінансування процесу виплат субсидій. Відзначено, що на це держава виділила 55 млрд гривень. Андрій Рева, міністр соцполітики, заявив про те, що монетизація передбачає виплати сім’ям усієї суми, яку вдалося заощадити.

Нагадаємо, раніше став відомий той факт, що деякі громадяни України отримують житлово-комунальні субсидії за кількома адресами, а саме близько 70 тисяч громадян. Ця інформація була виявлена у ході перевірки отримувачів субсидій за січень-вересень 2018 року. Перевірка, яка була ініційована Міністерством фінансів, допомогла повернути у державну казну порядком 46,5 млн гривень, які могли бути неефективно використані у зв’язку з тим, що деякі громадяни оформляють субсидії на кожну квартиру, являючись власниками декількох.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*