Новорічний стіл українця – що і почому

foodiefactor.com

Свято зовсім скоро, і було заздалегідь пораховано, у скільки ж українцям обійдеться святкова вечеря на 4 персони. Брали традиційні страви, такі як салати, гаряче, овочі, фрукти, напої та цукерки.

З кожним роком, починаючи з 2015, людям доводиться відмовлятися від деяких продуктів, які вони так люблять, через те, що вони стають не по кишені. Наприклад, кілограм свинини в цьому році коштує 116 гривень, хоча у 2015 році коштував 70 гривень.

Тому, запечена курка буде більш вигідною пропозицією, вартість якої становить приблизно 87 гривень. Невіддільна частина новорічного бенкету: салат «Олів’є», обійдеться вам в 61 гривню, можна замінити його на «Оселедець під шубою», тому, що вона коштує 29 гривень. Що стосується алкоголю, шампанське і пляшку горілки можна купити за 181 гривню.

foodiefactor.com

У підсумку за звичайний стіл ваш гаманець стане менше приблизно на 1,2 тисячі гривень, а це більш як 30% мінімальної зарплати в Україні, у зв’язку з чим ми хочемо подякувати всіх тих, хто причетний до підвищень цін в Україні.

Всім щасливих свят і з Новим Роком, що настає !

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*