Луценко: реалізація реформ ГПУ проходить за підтримкою Ради Європи

M.news.yandex.ua

Голова Генпрокуратури Юрій Луценко в цей четвер в ході брифінгу виступив із заявою про те, що в цьому місяці у відомстві почала діяти ініціатива, яка отримала найменування «Організаційний аналіз ГПУ». Він підкреслив, що підтримку даній пропозиції висловила й Рада Європи. Луценко зазначив, що основна мета даної ініціативи полягає в тому, щоб збільшити ефективність структури, та перейняти корисний міжнародний досвід.

У реалізації даного проекту також візьмуть участь й експерти у сфері організаційного консалтингу. Частина з експертів є представниками інтернаціональної компанії «PwC», яку до цього проекту залучила Рада Європи. Завдання фахівців полягатиме в проведенні діагностики, а також в розробці поетапного плану реалізації рекомендацій.

Луценко зазначив, що протягом останніх двох років в Генпрокуратурі була виконана на перший погляд неможлива робота. У відомстві були проведені кардинальні реформи, завдяки яким, півтоталітарна структура трансформувалася в адвоката держави. При цьому, зараз відомство орієнтується на стандарти, прийняті в Європі, а в основу діяльності покладено принципи законності та справедливості. Однак зараз необхідно вжити ще низку заходів, щоб реформи, проведені раніше, стали незворотними. У зв’язку з цим, в ГПУ набув чинності проект, спрямований на підвищення ефективності та подальше проведення реформ в даному відомстві.

Варто зазначити, що голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг зазначив, що реалізація даного проекту є одним з фрагментів загального плану дій Ради Європи з українською стороною.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*