МЗС: даних про постраждалих українців у Магнітогорську немає

Abctv.kz

Інформаційне агентство «УНН» інформує, що у зовнішньополітичному відомстві України все ще немає відомостей про те, чи були серед постраждалих осіб при вибуху у російському місті Магнітогорськ, наші співвітчизники.

Дану інформацію агентству надав один із заступників керівника Департаменту консульської служби дипломатичного відомства України Василь Кирилич. Зокрема, він наголосив, що у міністерства не має офіційно підтвердженої інформації щодо постраждалих українців у ході вибуху в одному із міст Російської Федерації.

Зазначимо, що до цього, МНС Росії інформувало, що у числі зниклих безвісти в ході зазначеного інциденту є й одна громадянка нашої країни, яка вродилася на Хмельниччині та проживала в одній із квартир в Магнітогорську, де стався вибух газу. Також повідомлялось, що співробітникам рятувальних служб вдалося дістати із завалів в Магнітогорську дитину, вік якої сягає десяти місяців.

Один із співробітників рятувальної служби Петро Гриценко розповів, що рятувальникам поставили завдання розібрати завали та знайти постраждалих, якщо вони є. Після того, як частина зруйнованих плит була розібрана, рятувальники почали прислуховуватись, чи є під завалами якісь звуки та почули плач дитини.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що вже першого січня тіла загиблих восьми людей при вибуху газу в російському місті Магнітогорськ дістали з-під зруйнованих плит.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*