Порошенко пообіцяв міжнародний захист виборів від втручання

economica.com.ua

Чинний голова держави Петро Порошенко на своєму офіційному акаунті в соцмережі Facebook заявив, що країна під час президентських перегонів повинна забезпечити спостереження з боку міжнародних організацій.

За словами президента, в 2014 році в Україні відбулися вибори, що відповідають стандартам чесного і вільного голосування. Він закликав політсили і майбутніх кандидатів на вищу в державі посаду засвідчити це й у 2019 році.

Політик підкреслив, що важливо захистити вибори від «гібридних» загроз, забезпечивши спостереження за волевиявленням міжнародними організаціями.

Нагадаємо, що раніше Центрвиборчком затвердив фінансовий кошторис виборів президента і парламенту. Українці мають обрати главу держави в останню неділю березня. В останній день року, що минає 2018 року, за дев’яносто днів до дня волевиявлення, ЦВК оголосила про старт виборчого процесу. Свою участь в президентських перегонах анонсували шоумен Володимир Зеленський та львівський міський голова Андрій Садовий, який також очолює «Самопоміч».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*