За викриття спонсорів кандидата в Президенти України журналіст потрапив до «чорного списку»

Kimep.kapital.kz

Після публікації статті журналіста та блогера Володимира Бойка, в якій він розповів про джерела грошових надходжень Анатолія Гриценка, політик заблокував його в Facebook, відправивши до «чорного списку». Тим самим Бойко втратив можливість коментувати публікації кандидата на найвищу в державі посаду, або «тегувати» його акаунт.

За твердженням Бойка, «Громадянську позицію» де-факто очолює Ігор Пушкін, який обіймав посаду заступника голови президентського Секретаріату при Вікторі Ющенко, і фактично контролював судову владу в країні. Бойко зазначив, що Пушкін мав незаконний заробіток на призначеннях у судовій системі, нагадавши, як заарештований у 2008 році суддя Зварич на допитах розповів про хабар в сто тисяч доларів в США, переданих їм в Секретаріат для отримання посади голови у Львівському апеляційному адмінсуді.

Також журналіст послався на самого Гриценка, який у 2014 році назвав Ігоря Пушкіна одною з осіб, яка фінансувала політичний проект «Громадянська позиція».

Ще одним спонсором політсили екс-міністра оборони журналіст назвав Олега Канівця, який раніше обіймав посаду в компанії «Укрнафтобуріння», підконтрольну Ігорю Коломойському. Канівець балотувався у 2014 році за списками цієї ж партії, проте два роки по тому він назвав політсилу «фан-клубом однієї особи» та висловив обурення вінчанням Гриценко в церкви УПЦ МП. В даний час Канівець знову співпрацює з колишнім головою оборонного відомства, зазначив Бойко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*