Кібератака в ФРН призвела до масової крадіжки особистих даних

Zazhizn.com.ua

У німецькому федеральному управлінні з інформаційної безпеки почали розслідування масштабної крадіжки особистих даних сотень громадян ФРН з подальшою публікацією викраденого контенту.

Як повідомили на офіційному акаунті BSI в сервісі мікроблогів Twitter, відомство приступило до слідчих дій спільно з іншими органами федеральної влади. Центральне управління розслідуванням здійснює Національний центр кіберзахисту Німеччини.

Нагадаємо, що жертвами хакерської атаки стали провідні політики федерального рівня, включаючи канцлера, німецького президента та екс-лідера СДПН. Також були вкрадені особисті дані співробітників засобів масової інформації, в тому числі тридцяти трьох журналістів ARD. Серед викраденого контенту було листування однопартійців, особиста кореспонденція, номери мобільних телефонів і дані банківських карт. Відомості політичного характеру зачепили всі великі партії ФРН, крім «Альтернативи для Німеччини», відому своєю ультраправою риторикою. Інформація була у відкритому доступі з грудня минулого року.

У заяві BSI підкреслюється, що здійснена хакерська атака не призвела до проблем з урядовими мережами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*