Декларації всіх кандидатів на пост президента України містять неточності

hyser.com.ua

Інформагентство «УНН», посилаючись на прес-центр Нацагентства з питань запобігання корупції, інформує, що зазначена структура перевірила інформацію, яка міститься у деклараціях, що надали такі претенденти на посаду голови держави як Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик, а також Андрій Садовий.

В усіх цих деклараціях було зафіксовано низку помилок. Також підкреслимо, що станом на цю п’ятниці, четверо претендентів на посаду президента заносили поправки до своїх декларацій.

У агентстві зазначили, що сам процес перевірки вказаних у документах даних проходив за допомогою наявних у комісії відомостей та за допомогою баз даних, чисельність яких досягає десяти. Як повідомив Департамент агентства, помилки та неточності зафіксували у всіх претендентів на посаду голови України. Також варто підкреслити, що станом на десяте січня, такі кандидати як Наливайченко, Скоцик, Садовий та Каплін надали декларації, в які вже заносили виправлення та зміни.

Необхідно підкреслити, що агентство з запобігання корупцію за весь цей час вперше долучили до президентської виборчої кампанії. Раніше НАЗК не перевіряла декларації, подані претендентами на посаду президента. Так, з Центрвиборчкомом було узгоджено, що комісія агентства повинна перевірити декларації, що надають кандидати, у триденний строк.

Також зазначимо, що, згідно з законодавством нашої країни, усі зафіксовані помилки чи неточності, які є в деклараціях, повинні бути виправлені кандидатами. При цьому, помилки в деклараціях не можуть стати підставою для відмови реєстрації претендента.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*