Полонені моряки ВМСУ залишаться під російським арештом до кінця квітня

ghall.com.ua

Юрист Микола Полозов, який входить в команду судового захисту захоплених моряків ВМСУ, повідомив, що слідчі дії у відношенні його підзахисних були пролонговані.

Адвокат розповів журналістам, що відведені російському слідству терміни були продовжені до двадцять п’ятого травня. Слідчі попросили продовжити перебування під вартою для українських полонених моряків до кінця квітня.

Ілля Новиков – ще один адвокат, який захищає захоплених прикордонниками РФ українців, заявив, що суд над полоненими почнеться як мінімум через один рік. Він зазначив небажаність судового процесу через те, що в Росії суди слідують заздалегідь підготовленим вироком, працюючи формально. Новиков додав, що початок суду через шість місяців є нереалістичним сценарієм.

Нагадаємо, що двадцять п’ятого листопада під час переходу кораблів ВМСУ через район Керченської протоки вони були атаковані прикордонниками РФ і захоплені разом з екіпажами. Полонені українські моряки звинувачуються в «порушенні» морських кордонів Росії. Міжнародні організації та західні країни звинуватили Кремль в агресивних діях і порушенні міжнародних прав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*