Газовий транзит: зустріч України, Кремля і ЄС скасована

akcenty.info

Тристоронню експертну зустріч представників України, Кремля та Європейського Союзу, покликану вирішити «газове» питання, вирішили скасувати. Дана інформація надійшла від спікера заступника голови Єврокомісії у справах Енергосоюз Анни-Кайси Ітконен.

Прес-секретар Мароша Шефчовича не пояснила, що слугувало підставою для скасування зустрічі експертів, проте нагадала, що вона повинна була передувати переговорам міністрів.

Обговорення на експертному рівні в форматі «Україна – РФ – Євросоюз» було призначено на п’ятнадцяте січня. Переговори на міністерському рівні повинні відбутися двадцять першого січня. Анонсувавший їх Марош Шефчович заявив, що захід заснований на раніше пройдених переговорах, що відбулися за участю трьох сторін.

Попередня тристороння зустріч пройшла в липні минулого року, і з того моменту відкладалася багато разів.

Нагадаємо, що договори на транзит і постачання «блакитного палива» через Україну повинні припинити свою дію в кінці поточного року. Питання про збереження транзиту через Україну після закінчення 2019 року накладається на фактор будівництва магістрального газопроводу «Північний потік-2».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*